sadsad x
asdasd
GARANTİ KOŞULLARI

GARANTİ BELGENİZ VEYA FİŞİNİZ ALDIĞINIZ MAĞAZA TARAFINDAN KAŞE, İMZA VE TARİHLİ OLMALIDIR. BU BİLGİLER GARANTİ BELGENİZDE YOKSA ÜRÜNÜNÜZ GARANTİ DIŞI OLACAKTIR.

 1. Garanti süresi, ürünün teslim tarihinden itibaren başlar ve 2 yıldır.
 2. Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garanti kapsamındadır. (Ürünün arızasının teknik servis raporu sonucunda kullanıcı hatası olarak tespit edilmesi durumunda ürün garanti dışı olup onarım ve parça değişimleri ücretli olacaktır.)

NE YAPMALISINIZ?

 1. Arızalanması durumunda ürünün arızasının teknik servis raporunu oluşturmak için, garanti belgesinde yazan 0530 117 68 13 nolu telefon numarasına Whatsapp üzerinden veya [email protected] mail adresine :
 2. 1. Garanti belgesi ve fatura veya fiş görselleri: Sadece garanti belgesine sahipseniz mutlaka satın almış olduğunuz mağazanın kaşe, imza ve satın aldığınız tarih olmalıdır. Bu bilgiler garanti belgenizde yoksa ürününüzün garantisi geçersiz olacaktır.
 3. 2.Müşteri bilgileri: Ad, soyad, açık adres, telefon numarası.
 4. 3.Ürünün arızasının kısa bir açıklaması: Örneğin kırık veya çalışmıyor. (Ürünün modeline göre daha açıklayıcı olması gerekir.)
 5. 4.Ürün görselleri: Arızalı kısımın anlaşılabilir fotoğrafları veya anlatımlı bir videosu gerekmektedir.
 6. Teknik servisimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. (Azami dönüş süresi sadece 2 iş günüdür.)
 7. Teknik servis ve operatör sadece hafta içi 09:00-17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Hafta sonu yapılan aramalara, teknik servis ve mail üzerinden gönderilen mesajlara en yakın iş gününde dönüş sağlanacaktır.

SONUÇLANMA

 • Teknik servisin raporu sonucunda;
 • 1. Fabrika hatası olması durumda:
 • A. Ürünü aldığınız tarihin üzerinden 30 gün geçmedi ise, aldığınız mağazaya fişiniz/faturanız ve garanti belgeniz ile birlikte iade edebilirsiniz.
 • B. Ürününüz yukarıdaki şartlara uygun ise (garanti belgesi ve fişi duruyorsa ve garanti süresi dolmadı ise) ürününüzün GoKidy taranfından ücretsiz onarımı yapılır. Eğer ürün arızası giderilemiyorsa aynı ürün veya muadil ürün ile değişimi yapılır. Teknik servisin onay vermesi durumunda arızalı ürününüzü size en yakın anlaşmalı kargo şubesine vereceğimiz kod ile onarıma göndermeniz gerekmektedir.
 • Onarım süresi en fazla 30 iş günüdür. (Teknik servisten onay alınmadan gönderilen ürünler teslim alınmayıp geri gönderilecektir.)
 • 2. Kullanıcı hatası olması durumunda: Teknik servis ürününüzün arızasını ücretli olarak giderecektir. 

KULLANICI HATASI OLAN DURUMLAR

 • Ürünün kullanma kılavuzunda yazan bilgiler dışında kullanılması.

 Sık yaşanılan kullanıcı hataları:

 1. Scooter ürünlerinin gidon kısmının yanlış çevirilmesi sonucu kırılması.
 2. Ağır darbe alması sonucu yaşanan hasar ve kırılmalar.
 3. Yağmurlu havada kullanım sonucu oluşan pas veya döküntüler.
 4. Nemli ve rutubetli ortamlarda muhafaza etmek sonucu oluşan koku, hasar vb.
 5. Sert kullanım sonucu oluşan kırık çizik vb.
 6. Ürünün kapasitesinden fazla ağırlığa maruz kalması.

KULLANICI HATALI ÜRÜNÜNÜZÜ NASIL YAPTIRABİLİRSİNİZ?

 • Teknik servis ile whatsapp üzerinden 0530 117 68 13 iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Örneğin:

 • Ürününüzün kırık parçasını WEB sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz. Fiyatlara ve detaylı bilgiye web sitemizdeki ilgili ürünün açıklama kısmından ulaşabilirsiniz.
 • Eğer ürününüzün parça değişimini kendiniz yapamıyorsanız WEB sitemiz üzerinden servis hizmeti ve gerekli parçayı satın alıp teknik destek ekibimizin vereceği kod ile gönderebilirsiniz.   

EKSİK PARÇALAR

 1. Ürünü mağazadan alıyorsanız satın almadan önce mutlaka görevli gözetiminde kontrol edin eksik parçaları var ise satın almayın.
 2. Kontrol etmeden aldığınız ürünün eksik parçası olduğunu tespit etmeniz durumunda kullanmadan fişiniz ile birlikte aldığınız mağazaya iade edebilirsiniz.
 3. Eksik parçası olan ürününüzü en kısa sürede (maksimum 10 gün) ve kullanılmamış halde mağazaya iade etmeniz gerekmektedir.
 4. Kullanılmış ve süresi geçmiş (fiş tarihinden itibaren maksimum 10 gün) eksik parçalı ürünler iade alınmayacak ve parça temini sağlanmayacaktır.