sadsad x
asdasd
İADE VE DEĞİŞİM

Siparişinizi iptal ve iade etmek için +90 216 561 19 88 numaralı telefondan, www.gokidy.com iade işlemlerinden veya [email protected] mail adresine bu talebinizi bildirmeniz gerekmektedir. Paketin GOKIDY fabrika binasına gelişi sırasındaki sorumluluk tüketiciye aittir. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra gerekli incelemelerin ardından ürün iadesi kabul edildiğinde, ürünün ücreti tarafınıza iade edilecektir.

Ürün iadesi işlemlerinde, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri uygulanır. Ürün müşteriye ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde cayma hakkı kullanılabilir. Cayma hakkının kullanılması için Müşteri’nin, bu süre içinde www.gokidy.com ’a e-posta, telefon veya profili içinde iade işlemleri menüsü ile bildirimde bulunması ve ürünün kullanılmamış olması şarttır.

Cayma hakkının kullanılması halinde, 3. kişiye veya Müşteri'ye teslim edilen ürünün www.gokidy.com 'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin ulaşmasını takiben ürün incelemesi uzmanlar tarafından gerçekleştirilir. İnceleme sonucunda iade alınması uygun olan ürünlerin 10 gün içinde ürün bedeli Müşteri'nin ödeme yöntemi ile aynı yöntem kullanılarak iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa diğer yasal yükümlülükler iade edilemez. İade edilen ürünün kargo bedeli müşteri tarafından karşılanır.

Müşteri'nin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde müşteri cayma hakkını kullanamaz.

İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, ürün kutusu, ambalajı ve diğer tüm evrak ve materyallerin, eksiksiz ve hasar almamış şekilde, sayfanın altında bulunan adrese gönderilmesi gerekmektedir.

İade gönderimi sırasında, kargo firmalarından, ya da iade işlemini gerçekleştiren müşteriden kaynaklanan sebeplerle, ürün ve ürünle birlikte gönderilen evrak ve materyallerde meydana gelen bozulma ya da benzeri değer kaybettirici her türlü durumun sorumluluğu iadeyi gerçekleştiren müşteriye aittir.

Bildirim için müşteri ilişkileri İletişim Formu’nu kullanabilir, ya da [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz. www.gokidy.com ’dan onay alınmadan iade işlemini gerçekleştirmeniz durumunda, iade işleminiz kabul edilmeyerek gönderiniz teslim alınmayacaktır.

İade alındıktan sonra, iade şartlarının yerine getirilip getirilmediği uzmanlar tarafından incelenir.

İade onaylanırsa, 10 gün içinde ürünlerin bedeli kredi kartına iade edilir.
İadenizin kredi kartı hesabınıza yansıması bankanızın işlem durumuna bağlı olup 1 - 4 hafta arasında sürmektedir.

Siparişinizdeki ürün(leri) değiştirmek için +90 216 561 19 88 numaralı telefondan, www.gokidy.com değişim işlemlerinden veya [email protected] mail adresine bu talebinizi bildirmeniz gerekmektedir. Paketin GOKIDY fabrika binasına gelişi sırasındaki sorumluluk tüketiciye aittir. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra gerekli incelemelerin ardından ürün iadesi kabul edildiğinde, ürünün değişimi sağlanacaktır.

İADE, DEĞİŞİM VE TAMİRATLARINIZ İÇİN;

Ünvanı   

: ÖZAKTAÇ İÇ VE DIŞ TİC A.Ş

Adresi

: Kartaltepe mh. Olgunlar sk. NO:4 Bakırköy / İstanbul

İade Adresi 

: Osmangazi mh. Battalgazi cd. NO:31 Sancaktepe / İstanbul

Telefon

: +90 216 561 19 88  

Eposta

: [email protected]