sadsad x
asdasd
KARGO BİLGİSİ
YAPTIĞIM ALIŞVERİŞLERDE ÜRÜNÜM NE ZAMAN KARGOYA VERİLİR?

Siparişiniz 3 ila 10 iş günü içerisinde kargoya verilecektir.


SİPARİŞLERİMİN SEVKİYAT DURUMUNU NEREDEN TAKİP EDEBİLİRİM?

Siparişlerinizi, Hesabım, Siparişlerim başlığı altından kontrol edebilir ve siparişlerinizin durumunu görüntüleyebilirsiniz.


SİPARİŞİMİ TAMAMLADIKTAN SONRA KARGO BİLGİLERİMİ NASIL TAKİP EDECEĞİM?

"Hesabım" sayfasından ilgili siparişinizi görüntüleyip Siparişlerim başlığı altından siparişinizin kargo sürecini takip edebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildiği anda tarafınıza e-mail ile bilgi verilecektir.


SİPARİŞ TESLİMAT ADRESİMİ DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM, NASIL YAPABİLİRİM?

"Sipariş adresinizi "Hesabım" sayfasında bulunan "Adreslerim" bölümünden değiştirebilir ya da satın alma işlemi sırasında "Yeni Adres Tanımlamak İstiyorum" butonunu işaretleyerek yeni adresinizi tanımlayabilirsiniz. Bu adres o andan sonraki siparişinizde teslimat adresi olarak çıkacaktır. Sipariş verme işlemi sırasında ilgili sipariş için teslimat adresini değiştirebilirsiniz. Ancak bu değişiklik hesabım sayfasına yansımaz sadece ilgili siparişi etkiler.


SİPARİŞİMİN ELİME ULAŞAMADIĞI DURUMLARDA NE YAPABİLİRİM?

"Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim etmektedir. Adresinizde bulunamamanız durumunda, kargonuzu getiren kişi paketinizi en yakın Aras Kargo veya MNG Kargo şubesinden alabileceğinize dair bir not bırakır. Kargonuzun durumunu "Hesabım" sayfasında bulunan “Siparişlerim" bölümündeki “Kargo Takip” linkine tıklayarak takip edebilirsiniz.