sadsad x
asdasd
KURUMSAL

GOKIDY Ofis

2016 yılında yerli bir marka olarak kurulan “GOKIDY” kuruluşunun ilk adımlarından itibaren yeniliğe ayak uydurma ilkesiyle yola çıkmış ve bu doğrultuda serüvenine devam etmektedir.

Yıllardır farklı ürün kategorileriyle Türkiye’nin dört bir yanına ulaşmayı hedeflemekte ve ulaşım ağını bu doğrultuda günbegün geliştirmektedir.

Bir ürünü kullanan ‘ailenin mutluluğu’ o ürünü üreten işletmenin, üretildiği fabrikanın insanlarının ‘ailevi değerleri önemsemesinden’ geçer.

Üretilen ve pazara sunulan her bir ürünün öncellikle kendi aileleri, çocukları ve sevdikleri tarafından kullanılabilecek olmasını hedef alarak, kaliteli, sağlıklı ve faydalı ürünler üretmeye devam etmektedir.

“şimdiki zamanı değil geleceği de düşünüyoruz…”


Yaşanılabilir bir dünya için sorumluluklarının farkında olarak, dayanıklı, yenilikçi, estetik ve teknolojik ürünleri sayesinde hayatınızı bir adım ileri götürmeyi, teknoloji geliştirmenin yeterli olmadığını bilerek, eko sistemimizi koruyacak bilinç ile hareket etmektedir.

500’den fazla satış noktası ve online satış mağazasıyla tüm Türkiye’ye yayılan GOKIDY, güçlü teknik servis ağı sayesinde satış sonrası hizmetleriyle de fark yaratıyor.

Lisans’lı ürünleri ile sevilen karakterleri evinize kadar getiren GOKIDY Hotwhels, Barbie, Cara, Cars, Frozen, Disney Prenses, Harika Kanatlar lisanslı ürünleri ile sizler için mutluluk üretmeye devam etmeyi hedeflemektedir.

“geleceğe mutluluk bırakın” mottosuyla tasarladığı ürünlerle, birçok ülkede boy gösteren GOKIDY, çocukların gelişiminde fark yaratacak oyun ve oyuncak setlerini global pazara sunmuştur.

Yürümeye başladığımız bu yolda etik ilkelerimiz doğrultusunda sizlerin ihtiyaçlarınızı ve görüşlerinizi kendimize ışık alarak ilerlemeye devam etmekteyiz.

MİSYON
Herkese ulaşmayı hedefleyen yenilikçi, teknolojik iyi tasarlanmış ürün ve hizmetler ile hayatı kolaylaştıran ve mutluluğu arttıran, tüketicileri ile samimi ilişki kuran bir marka olmak.

VİZYON
Tüketicilerine en fazla değeri yaratan, yenilikçiliği, kalite anlayışıyla bütünleştirerek geleceğe mutluluk bırakır.

“geleceğe mutluluk bırakır”

GÜVEN
SEVGİ
SAĞLIK
ÇEVRE BİLİNCİ